TR / ENG
 
Ürünler
PVC (polivinil klorür)

PVC en iyi ve en yaygın bilinen termoplastiklerden biridir. 40 yılı aşkın PVC kenar bantları mobilya sektöründe çok başarılı ,üstün malzeme ve mükemmel işleme özelliği nedeniyle uzun yıllardır uygulanmaktadır.

Portakal pvc kenar bantları üst sınıf polimerler kullanarak üretim yapmaktadır. Üretiminde kullandığı tüm hammadde ve yardımcı malzemelerin dünya standartlarında, kalite güvencesi olan çevreci maddelerden üretimini devam ettirmektedir.

Ahşap Kenar Bantları
Portakal pvc ahşap kenar bantları ince ve hassas çalışmalar sonucunda ürettiği tüm desenleri itinayla tasarlamıştır. Zengin desen seçeneği ve sağladığı ahenkle üreticilerimizin mükemmel sonuca ulaşmasını sağlamaktadır.
Düz Kenar Bantları
Portakal pvc düz renk kenar bantları, sağladığı renk uyumu canlılığı ve yüzeysel estetiğiyle birlikte mükemmel yapışma özelliğiyle tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Üretim teknolojisi ile farklı ebat ve ölçüler arasındaki farkları da ortadan kaldırmıştır.
High Gloss Kenar Bantları
Portakal pvc high gloss kenar bantları mobilyalara kattığı canlılık ve pürüssüz yüzey farkı ile mobilyalardaki estetiğin tamamlayıcısı olup tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.
Özel renk/desen ve ebattaki kenar bandı çalışmalarında da üretici firmalarımızın destekçisiyiz.